favicon

HAKKIMIZDA

Maldia Yapı, 2014 yılında inşaat yapı sektörüne atılmıştır. Uygulama alanlarında faaliyet göstererek, projeleri zamanında ve kalite anlayışından ödün vermeden tamamlayarak sektörde tercih edilen bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

Maldia Yapı mühendislik ve işletme alanlarında yetişmiş genç ve dinamik yöneticileri ile beraber, faaliyet alanlarında çağın gereksinimlerini uygun politika izleyerek gelişen teknolojiyi sürekli takip etmektedir. Bundan yola çıkarak; şirket alt yapısını güçlendirmeye özen göstermek, hedeflerine ulaşma yolunda istikrarlı büyümesini sürdürmek, yeni istihdam alanları geliştirmeyi de şirket politikası edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyet anlayışımızla sektörde liderliğe ulaşmaktır. 21 yüzyılın ticaret anlayışında lider olmak için müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Gerekli standart ve yönetmeliklere uygun olarak detayları teknik olarak çözülmüş ürün ve hizmetler ile konforlu, fonksiyonel ve estetik mekanlar oluşmasına katkı sağlayarak. Müşteri memnuniyet odaklı çalışmalar yapmaktır.

AYRICALIKLARIMIZ

Bizler sizlerin mutluluğunu ve konforunu düşünen bir firmayız, bu yüzden öncelikli anlayışlarımız şu şekildedir.

  • Teknik detay çözümleri.
  • Kaliteli malzeme.
  • Kaliteli İşçilik.
  • Teknoloji kullanımı.